2025. gada 21. jūnijā no pulksten 9.00 līdz 14.00 Smiltenē notiks tradicionālais Līgo tirdziņš. No 13. līdz 21. maijam (vai līdz tiek sasniegts maksimālais tirgotāju skaits) norisinās tirgotāju pieteikšanās, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu.
Gadatirgus norisināsies pilsētas centrā – Baznīcas laukumā, kur piedalīsies pārtikas, amatniecības un stādu tirgotāji, īpaši gaidītas un aicinātas pieteikties zāļu sievas un vainagu pinēji ar vainagiem un zālēm ar ko rotāties tradicionālajai saulgriežu sagaidīšanai vēlāk vakarā Līgo kalnā.
Pēc reģistrācijas noslēgšanās informācija ar dalības apstiprinājumu vai atteikumu un dalībniekiem tiks nosūtīta uz norādīto e-pastu līdz 30. maijam. Ar gadatirgum reģistrēto tirgotāju sarakstu un izvietojuma shēmu varēs iepazīties Smiltenes novada pašvaldības tīmekļvietnē. Informācija ar tirgotāju izvietojumu būs pieejama ne vēlāk kā līdz 20. jūnija pulksten 17.00. Vietas tirgotājiem tiks ierādītas, sākot no 21. jūnija pulksten 6.00. līdz 8.00.
Ar tirgus organizēšanas kārtību un satiksmes organizācijas shēmu var iepazīties šeit:
Aktuālā informācija par šogad plānoto gadatirgu norisi Smiltenes novadā pieejama tīmekļa vietnes sadaļā “Novads” – “Uzņēmējdarbība” – “Gadatirgus”.
Sagatavoja: Modris Apsītis, Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos