Datums 8. novembris, 2025
Laiks11.00
Vieta Gaujienas Tautas nams
sunitis_un_kakite

8.novembrī pulksten.11.00 Gaujienas Tautas namā sadarbībā ar Gaujienas bibliotēku norisināsies radošās apvienības TEĀTRIS UN ES izrāde bērniem un vecākiem “SUNĪTIS UN KAĶĪTE’’.

Skriet, lēkt un kopīgi rotaļāties, tas Sunītim un Kaķītei patīk visvairāk, tāpēc viņi ir nolēmuši sarīkot sacensības. Kurš no viņiem ir gudrākais, veiklākais un asprātīgākais Jūs uzzināsiet, ja atnāksiet uz izrādi!

Šī ir interaktīva izrāde bērniem, kurā izrādes varoņi, Sunītis un Kaķīte, aktīvi iesaista mazos skatītājus izrādes notikumos. Sunītis un Kaķīte ir īsti draugi, kuru dzīve ir  piedzīvojumu un blēņu pilna. Viņu kopīgie darbi un nedarbi bieži vien noved pie dažādām domstarpībām, kuru risināšanā un draudzīgu padomu piedāvāšanā interaktīvi iesaistās arī skatītāji. Kopā ar bērniem Sunītis un Kaķīte cenšas noskaidrot: Kas ir kārtība un kam tā ir vajadzīga? Kāpēc ir jāmācās? Un kas ir īsta draudzība? Izrādē Sunītis un Kaķīte spēlē dažādas spēlēs, sacenšas savā starpā un kopā ar bērniem spēlē teātri.

Uz tikšanos izrādē!

Izrāde veidota pēc J.Čapeka stāstu motīviem.

Autors un režisors: Armands Ekštets

Izrādes garums: 45 min. Ieeja bez maksas.

sunitis_un_kakite

Saistītas tēmas