Sākusies uzņemšana Blomes pamatskolas pirmajā klasē

Ģimenes, kuru bērniem nākamajā gadā jāuzsāk skolas gaitas, aicinātas pieteikties mācībām Blomes pamatskolas 1. klasē! Tās priekšrocības ir mazas klases, kurās pamana ikkatru bērnu, mājīga vide un saliedēts kolektīvs.

Atvērto durvju diena norisināsies 20. aprīlī no pulksten 10.00 līdz 12.30. Tajā paredzēta iepazīšanās un aktivitātes kopā ar topošo klases audzinātāju Kristiānu Vaičulenu. Ja kāds no interesentiem nevar apmeklēt Atvērto durvju dienu šajā datumā, tad to iespējams pagūt vēl 11. maijā pulksten 17.30. Tāpat iepazīt skolu un iesniegt iesniegumus var jebkurā laikā, iepriekš sazinoties ar skolas direktori Lieni Švernu.

Ikdiena Blomes pamatskolā: mācību stundas, aktīvā atpūta 30 minūtes katru dienu, pēc otrās stundas, interešu izglītības iespējas, aktīvā pauze starpbrīdī, transporta pieejamība, stundas ārā. Blomes pamatskolā augstu vērtē kustību un atrašanos svaigā gaisā – garajā pauzē bērni dodas ārā, bet īsajā – aktīvi darbojas telpās. Tiek organizētas mācību stundas blakus skolai esošajā zaļajā klasē, kā arī citur apkārtnē.  

Te svarīgs ir atbalsts skolēna izaugsmei. Skolā apzināti attīsta lasīšanas prasmi, rakstītprasmi un kustību, jo tās ir cieši saistītas ar bērna vispārējo attīstību un domāšanu. Skolēni lieto dienasgrāmatas, jo svarīgi ir rakstīt ar roku, mācīties plānot uz papīra.

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Izglītība