Projekti
ftg

25. septembrī Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī” un noslēgt aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā.

Šogad dalībnieki varēs iepazīt Blomes, Brantu un Raunas pagastu ainaviskās un  kultūrvēsturiskās vietas. Kā jau ierasts, maršrutu laikā būs sagatavoti vienkārši, pa ceļam veicami, uzdevumi, lai braucienu padarītu vēl aizraujošāku.

Pasākuma norise 25. septembrī Blomes pagasta Jeberlejas estrādē, dalībnieku reģistrācija no plkst. 10.00, starts braucienam plkst. 10.30.

Dalībniekiem tiks piedāvātas trīs garumu velo distances – 13, 25 un 43 km garumā, lai katrs varētu izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko. Visi trīs maršruti sāksies un noslēgsies Jeberlejas estrādē. Maršruti būs marķēti dabā pēc pasākuma norises vēl divas nedēļas, līdz 11. oktobrim, lai ikviens tos varētu izbraukt sev vēlamā laikā.

Šogad pasākuma dalībniekiem būs iespēja paviesoties pie Smiltenes novada tūrisma uzņēmējiem- visi dalībnieki varēs apskatīt sajūtu namu “Donas” un satikt tā saimnieci, garās distances dalībnieki laipni aicināti piestāt un apskatīt Brantu muižas apkārtni un vidējās distances dalībniekiem saimniecības durvis vērs bērzu sulu ražotne “Birzī”.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 23. septembrim elektroniski ŠEIT, zvanot uz +371 29395200 vai klātienē Smiltenes novada TIC (Smiltenē, Dārza ielā 3).

Dalība pasākumā ir bez maksas. Lūdzam būt atbildīgiem un ievērot visus noteiktos drošības pasākumus. Atgādinām, ka atrodoties uz ceļa un kustībā, obligāti jāievēro ceļu satiksmes noteikumi, kā arī aicinām lietot aizsargķiveres (bērniem līdz 12 gadiem tās ir obligātas).

Maršruta lapa ar uzdevumiem ŠEIT

Navigācijas faili (GPX) 

13km distance (šeit)

jb

25km distance (šeit

jb

43 km distance (šeit)

jb

*Pasākuma laikā uzņemtās fotogrāfijas tiks izmantotas publicitātes vajadzībām.

*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Pasākums tiek rīkots projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/052 ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:
Linda Šūlmeistere,
Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra
tūrisma organizatore
[email protected]

nk