Bibliotēkas
Attēls

Smiltenes bibliotēka saņēmusi jaunas grāmatas, no kurām katrs varēs atrast sev piemērotāko lasāmvielu. Piedāvājam iepazīties ar jaunumiem.

Pieaugušo apkalpošanas nodaļā:

Novadnieces Madaras Fridrihsones jaunākā grāmata “Vīrs un vīra zagle”.  Romānu caurpūš ziemai netipiski silti, tomēr brāzmaini vēji, mijiedarbojoties ar varoņu pārdzīvojumiem, te rodami mīlestības meklējumi, savstarpējo attiecību peripetijas un mūžvecā cerība uz laimi.

Žurnālistes Ievas Požarskas sarakstītais Jurija Ņikuļina dzīvesstāsts rekonstruē izcilā cirka un kino mākslinieka dzīvi, balstoties uz viņa atmiņām un intervijām, kā arī tuvinieku un draugu atmiņām.

Guntara Rača dzejoļu krājums “365” 4. daļa, kas ļauj iegrimt romantiskā noskaņojumā un sajust pavasara tuvošanos.

Lasītājiem grāmatas pieejamas no 1. marta.

Bērnu apkalpošanas nodaļā:

Žanetes Lazdovskas grāmata pusaudžiem “Neatskaties” ir stāsts par patiesu draudzību, bīstamiem atklājumiem un nervus kutinošām dēkām. Bruno un Vilis varētu mierīgi turpināt vienmuļo dzīvi bērnu namā, bet apstākļu sakritība raisa zēnos aizdomas par kādu tumšu noslēpumu. Tas noglabāts pamestā mājā, kura, izrādās, nemaz nav tik neapdzīvota, kā šķiet. Kā jau zinātkāriem puikām viņiem gribas mesties piedzīvojumos, bet, ja vien iepriekš varētu zināt, ko tas maksās...

Bērnam sasniedzot skolas vecumu, dzīvē sākas pavisam jauns posms – viņš pirmo reizi cenšas atrast savu vietu lielākā kopienā, saprast, ko nozīmē būt pašam. Hedvigas Montgomerijas grāmata “Pamatskolas laiks” būs atbalsts vecākiem laikā, kad jātiek galā ar aizvien sarežģītākām situācijām. Šajos gados iezīmējas bērna personības aprises, un tas mazo cilvēku padara īpaši ievainojamu.

Sev vēlamo grāmatu iespējams rezervēt, atnākot uz bibliotēku, iepriekš zvanot uz tālruni 64773030, 26449145 (Pieaugušo apkalpošanas nodaļa) vai 20047831 (Bērnu apkalpošanas nodaļa) vai izmantojot elektroniskā kopkataloga autorizētā lietotāja iespējas.

Ar pilnu jauno grāmatu sarakstu var iepazīties: 

Attēls