Veselība
Rentgena atklāšana

2024. gada 10. jūlijā “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcas” poliklīnikā svinīgi atklāja Vidzemē modernāko rentgenogrāfijas iekārtu. Tā jau šobrīd ļauj veikt augstas kvalitātes rentgenogrāfijas pakalpojumus. 

Svinīgajā atklāšanā piedalījās Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš un izpilddirektors Andris Lapiņš. “Novērtējam, ka “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” attīstās un kļūst modernāka, arī turpmāk nodrošinot kvalitatīvu pakalpojumu pieejamību,” atzinīgi vērtē Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš. 

Atgādinām, ka remontdarbi stacionārās rentgenogrāfijas iekārtas nomaiņai tika uzsākti 1. aprīlī. Iepriekšējā iekārta bija tehniski novecojusi un darbs ar to kļuva apgrūtinošs, tādēļ pieņemts lēmums Smiltenes poliklīnikā iegādāties jaunu, modernu digitālo rentgena iekārtu, kas nodrošinās augstākas kvalitātes attēlus, lai veiktu precīzu diagnostiku, augstākas kvalitātes rentgenogrammas un sniegtu komfortablākus apstākļus pacientiem izmeklējuma laikā. Remontdarbu laikā veikta esošās iekārtas demontāža, telpu pārbūve, jaunās iekārtas uzstādīšana un īstenotas personāla apmācības. 


Rentgens

Sagatavoja: Diāna Valtere, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas speciāliste