Projekti
yf

Iesākoties jaunajam – 2022. gadam, Smiltenes novada pašvaldība aicina turpināt piedalīties projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai” ietvaros organizētajās aktivitātēs Zoom platformā vai klātienē.

Iedzīvotāji aicināti būt sportiski aktīviem un pavadīt laiku sportojot – sev drošā vidē – svaigā gaisā vai iekštelpās, jo regulāras fiziskas aktivitātes ir labas veselības un pašsajūtas priekšnoteikums jebkurā vecumā!

Lai piedalītos kādā no tiešsaistes nodarbībām:  

 • Pieslēdzaties no datora vai kādas citas viedierīces Zoom tiešsaistes platformai īsu brīdi pirms Jūsu izvēlētās aktivitātes norises laika;
 • Pieslēdzoties, lietotājvārda ailē ierakstiet pilnu savu vārdu un uzvārdu. Pirms nodarbības/ vai nodarbības laikā lūgums reģistrēties sadaļā Čats;
 • Izvēlieties sev ērtāko telpu vingrojumu veikšanai, lai iespējams veikt brīvas un netraucētas kustības;
 • Novietojiet viedierīci tā, lai viegli redzēt pasniedzēja norādījumus.

Lai piedalītos klātienes nodarbībās:  

 • Apmeklējot nodarbību, obligāti līdzi jābūt sadarbspējīgam vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātam un personu apliecinošam dokumentam.
 • Apmeklējot nodarbības, lūdzam ievērot visus epidemioloģiskos noteikumus (lietojiet dezinfekcijas līdzekļus, ievērojiet 2 m distanci, lietojiet sejas maskas līdz nodarbības norises vietai u.t.t.)
 • Vienā nodarbībā drīkst piedalīties ne vairāk kā 20 dalībnieki.

VINGROŠANAS nodarbības fizioterapeita vadībā

Vingrot aicināti iedzīvotāji visās vecuma grupās, izvēloties savam sagatavotības līmenim atbilstošu nodarbības intensitāti. Nodarbības paredzētas, lai uzlabotu fizisko formu, veicinātu vielmaiņu, mazinātu tauku daudzumu, tonizētu ķermeņa muskulatūru, stiprinātu muskuļus, saites un locītavas.

Vingrošanas nodarbības vada fizioterapeite Baiba Gutāne. Nodarbības notiek:

 • Klātienē

svētdienās – 9.; 16.; 23. un 30. janvārī,

plkst. 17.00 – 18.00,

Palsmanes kultūras namā, Palsmanes pagastā, Smiltenes novadā.

 • Tiešsaistes platformā “ZOOM”

otrdienās un ceturtdienās – 11.;13.;18.;20.;25. un 27. janvārī,

plkst. no 18.00 – 19.00.

Zoom pieslēgšanās saite: Tiks pievienota pirms nodarbības

 

 JOGAS nodarbības (projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/052)

Jogas nodarbību mērķis ir apgūt prasmes saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, pielietot šīs prasmes ikdienā. Nodarbībās tiek apgūtas jogas pamata pozas, elpošanas vingrinājumi, stresa mazināšanas tehnikas, kā arī fizisku vingrinājumu kompleksi (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai), elpošanas prakses, kas palielina enerģiju.

Jogas nodarbības vada  jogas speciāliste Dana  Langenfelda.

 Nodarbības notiek:

 • Klātienē

otrdienās – 11.; 18. un 25. janvārī,

plkst. 18.00 – 19.30,

Grundzāles kultūras nama zālē, Tilta ielā 5, Grundzāles pagastā, Smiltenes novadā.

 • Tiešsaistes platformā “ZOOM

pirmdienās – 10.; 17.; 24. un 31. janvārī,

plkst. 18.00 – 19.30.

Zoom pieslēgšanās saite:

https://us02web.zoom.us/j/85899760722?pwd=dGVINm93ZGRJdWwxYVhmWDZzZzNqQT09

Meeting ID: 858 9976 0722   Passcode: 881548

 

CROSSFIT vingrošanas nodarbības 

Nodarbības paredzētas funkcionālo un augstas intensitātes sporta treniņu piekritējiem gan ar, gan bez pieredzes. Regulāri piedaloties šādas vingrošanas nodarbībās, iespējams uzlabot ne tikai savu fizisko pašsajūtu, bet arī mazināt stresu un garīgo izdegšanu. Nodarbības paredzētas visai ģimenei, ikvienam, kas vēlas iesaistīties vidējas slodzes fiziskās aktivitātēs, attīstīt kustību motoriku un stiprināt sirds un asinsvadu veselību.

CROSSFIT vingrošanas nodarbības vada  pasniedzēja Dace Dzilna. Nodarbības notiek:

 • Klātienē

sestdienās 8.;15. un 22. janvārī,

plkst. 10.00-11.00,

Smiltenes sporta skolas lielajā zālē, Gaujas ielā 1, Smiltenē.

Pieteikšanās klātienes nodarbībai pa tālruni 22028156.

 

JOGAS nodarbības (projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/043) (Rauna)

Jogas nodarbību mērķis ir apgūt prasmes saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, pielietot šīs prasmes ikdienā. Nodarbībās tiek apgūtas jogas pamata pozas, elpošanas vingrinājumi, stresa mazināšanas tehnikas, kā arī fizisku vingrinājumu kompleksi (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai), elpošanas prakses, kas palielina enerģiju.

Jogas nodarbības vada jogas speciāliste Ilze Palma.

Nodarbības notiek:

Tiešsaistes platformā “ZOOM”

otrdienās, ceturtdienās – 4., 6.,11., 13., 18., 20., 25. un 27. janvāris,

plkst. 19.00 – 20.30.

Zoom pieslēgšanās saite pirms nodarbības tiek publicēta Raunas pagasta facebook kontā.

CIGUN nodarbības Apē

Cigun nodarbību mērķis ir apgūt Cigun pamatus un pozas, ķermeņa atslābināšanas un elpošanas pamatprincipus, ritmisko kustību koncentrāciju un virzīšanu uz enerģijas atgūšanu, kas kopumā dziedina ķermeni, līdzsvaro un nomierina prātu, kā arī uzlabo dzīves kvalitāti.

Cigun nodarbības vada pasniedzēja Irēna Meistere.

Nodarbības notiek:

 • Klātienē

ceturtdienās – 6.; 13.; 20. un 27. janvārī,

plkst. 11.00 – 12.00,

Apes pilsētas estrādes teritorijā, Apē, Smiltenes novadā.

Sīkāka informācija par nodarbībām – tālrunis 29406867, Indra Levane.

 

Visas nodarbības ir bezmaksas un tajās var piedalīties ikviens Smiltenes novada iedzīvotājs.

Mainoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, projekta aktivitāšu veids un norises laiks var mainīties. Lūdzam sekot līdzi jaunākajai informācijai Smiltenes novada pašvaldības mājaslapā https://www.smiltenesnovads.lv, sadaļā Bezmaksas pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā.

Visas nodarbības tiek īstenotas darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros, realizējot projektus:

„Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā (9.2.4.2/16/I/052)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 01.09.2023. Kopējais finansējums 253592,00 EUR.

“Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes pilsētā, Apes, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos (9.2.4.2/16/I/057)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 31.08.2023. Kopējais finansējums 75 389.00 EUR.

“Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas un Drustu pagastos (9.2.4.2/16/I/043)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 09.12.2022. Kopējais finansējums 69 490.00 EUR.

 

Informāciju sagatavoja:

Attīstības un plānošanas nodaļa

Smiltenes novada pašvaldība