Attīstība
laipa

Ar Lauku atbalsta dienesta finansējumu un Smiltenes novada pašvaldības līdzfinansējumu notiek darbība pie Krogus ezera peldvietas paplašināšanas, labiekārtošanas un vides pieejamības uzlabošanas (projekts Nr. 22-09-AL18-A019.2201-000004). Saskaņā ar veikto iepirkuma procedūru un 2022. gada 21. decembrī noslēgto līgumu, darbus veic SIA “Valkas meliorācija”.  Atsaucoties uz būvnieka iesniegumu, darbu beigšanas termiņš ir pagarināts līdz 17. jūlijam.

Jau šobrīd ir veikta daļēja krasta zonas attīrīšana no ūdenszālēm, pludmales (smilšu) zonas sakārtošana, kāpņu un gājēju celiņa izbūve. Ir uzstādīta pontonu tipa laipa ar soliņu uz tās, lai varam baudīt skaistos vasaras vakarus uz ezera. Pēc projekta pilnīgas realizācijas peldvietas zonā būs arī atpūtas soliņi, zviļņi, atkritumu urnas un velo turētāji. 

Šī vasara mūs lutina ar īpaši karstu laiku un izcili piemērotiem laikapstākļiem peldsezonai, turklāt krogus ezera peldvietu ir iecienījuši ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī Drustu pagasta viesi un garāmbraucēji. Apzinos, ka peldvietas labiekārtošanas projekts vasaras sezonā rada zināmas neērtības, bet aicinu būt pacietīgiem, lai pēc tam kopīgi varam priecāties par atjaunoto peldvietu un atbildīgi izmantot uzstādītos infrastruktūras objektus.

Lai saulainas un mierpilnas dienas!