Sabiedrības līdzdalība
vgb

Saistībā ar Smiltenes novada pašvaldības ierosinājumu līdz ar pirmo jaunā mācību gada dienu būs izmaiņas divos reģionālās nozīmes maršrutos - Smiltene–Mežciems–Launkalne–Smiltene un Smiltene–Ķieģeļceplis–Launkalne–Smiltene.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5423 Smiltene–Mežciems–Launkalne–Smiltene reisam, kas plkst. 14.25 izbrauc no Smiltenes autoostas un kursē darba dienās (pirmdiena – piektdiena) mācību gada laikā, turpmāk būs viena papildu pietura “Brantu pagrieziens”. Savukārt maršrutā nr. 5424 Smiltene–Ķieģeļceplis–Launkalne–Smiltene reiss, kas plkst.16.25 izbrauc no Smiltenes autoostas un kursē darba dienās (pirmdiena – piektdiena) mācību gada periodā, vairs neapstāsies pieturā “Vārniņas”.

Izmaiņas saskaņotas ar Vidzemes plānošanas reģionu. Pakalpojumu minētajā maršrutā nodrošina SIA “VTU Valmiera”.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, jo statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot direkcijas kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Papildus informācija:

 

Sanita Heinsberga

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: 67356129, 29660153

E-pasts: [email protected]

www.atd.lv

twitter.com/ATD_LV; facebook.com/AutotransportaDirekcija