Sabiedrības līdzdalība
Attēls

Smiltenes novada pašvaldība lepojas un godina Aivaru Damrozi, kurš ieguvis nomināciju "Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2021". 

Marts visā pasaulē tiek atzīmēts kā sociālā darba mēnesis, bet marta trešajā otrdienā, kas šogad ir 15. martā, tiek atzīmēta Vispasaules sociālā darba diena. Labklājības ministrija (LM) šajā dienā paziņo konkursa „Gada balva sociālajā darbā 2021” uzvarētājus.

Konkurss tika rīkots jau devīto gadu, un tā mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē – sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās u.c. sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās. Šādi tiek pagodināti visprofesionālākie un atsaucīgākie sociālie darbinieki, popularizēta un veicināta sociālā darba attīstība, kā arī celts profesijas prestižs. LM izveidota konkursa žūrijas komisija izvērtēja saņemtos pieteikumus konkursa nominācijām un labākos no pretendentiem izvirzīja tālākai iedzīvotāju balsošanai, kas šī gada janvārī tika organizēta ministrijas mājaslapā.

Nominācijā “Labākais sociālais darbinieks sociālajā dienestā 2021” žūrijas komisijas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā visaugstāko novērtējumu ir saņēmusi Talsu novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece darbam ar asistentiem Gunta Vilne.

Nominācijā “Labākais sociālais darbinieks sociālajā pakalpojumā publiskajā sektorā 2021” žūrijas komisijas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā visaugstāko novērtējumu ir saņēmusi Saldus novada Sociālā dienesta struktūrvienības “Sociālais nams” vadītāja – sociālā darbiniece Gunta Āboliņa.

Nominācijā “Labākais sociālais darbinieks NVO un privātajā sektorā 2021” žūrijas komisijas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā visaugstāko novērtējumu ir saņēmusi nodibinājuma “Rehabilitācijas centrs POGA” sociālā darbiniece Baiba Drone.

Nominācijā “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2021” žūrijas komisijas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā visaugstāko novērtējumu ir saņēmis Smiltenes novada Gatartas pansionāta vadītājs Aivars Damroze.

Saskaņā ar konkursa nolikumu atbilstoši žūrijas lēmumam balvu nominācijā “Žūrijas speciālā balva sociālajā darbā 2021” ir saņēmusi Ventspils Sociālā dienesta vecākā sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem Aļesja Caune.

Labklājības ministrijas virtuālais sveiciens visiem sociālajiem darbiniekiem Vispasaules Sociālā darba dienā, kā arī konkursa uzvarētāju apbalvošanas video materiāls skatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=glUTDasK3j8

Edgars Avotiņš, Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: "Mums ir prieks par Tevi un to, ko Tu dari! Esmu patiešām lepns, ka mums novadā ir šāds vadītājs, kurš palīdz klientiem justies labi."

 

Informāciju sagatavoja:

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciālists