Sabiedrības līdzdalība
g

SIA “ZAAO” (ZAAO) informē, ka tiek plānotas izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā no 2022.gada 1.jūlija.

Neprognozētais energoresursu cenu pieaugums, galvenokārt degvielai, ir ietekmējis ZAAO darbību.  Lai uzņēmums arī turpmāk varētu nodrošināt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniegšanu līdzšinējā apjomā un kvalitātē, nodrošinot tā atbilstību vides prasībām, ZAAO darbības reģiona pašvaldības ir apstiprinājušas izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā.

Tāpat nelielas izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā ietekmē pāreja uz vienotu maksu vairāku novadu teritorijās, kas izveidotas pēc Administratīvi teritoriālās reformas.

Maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu no 2022.gada 1.jūlija mainīsies vidēji par 5%.

Lai samazinātu individuālos tēriņus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, ZAAO aicina iedzīvotājus izmantot uzņēmuma nodrošināto dalītās atkritumu vākšanas infrastruktūru – EKO laukumus, EKO punktus, kā arī vairākās pilsētās un apdzīvoto vietu centros pieejamo iepakojuma atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu privātmājām.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Klientu apkalpošanas daļas speciālistiem e-pastā [email protected] vai pa tālr. 64281250 vai 26515556.

ZAAO ir pašvaldību uzņēmums, nepārtraukti strādā pie uzņēmuma procesu optimizācijas, nodrošinot atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes 8 novadu teritorijās.

Plānotā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa no 2022.gada 1.jūlija

  Esošā maksa EUR/m3 (bez PVN) Maksa no 1.jūlija
EUR/m3 (bez PVN)
240 L konteinera apsaimniekošanas izmaksas no 1.jūlija EUR (t.sk. PVN)
Smiltenes novads      
Bijušais Raunas un Smiltenes novads 21.43 22.25 6.46
Bijušais Apes novads 23.23 24.27 7.04

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību vadītāja