hyf

Biedrība piedāvā semināru ciklu ar Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA) un Smiltenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu.

 

1. oktobris ar Ingu Graumani: Meditācija mūsu ikdienā ķermeņa labsajūtai – teorija

Meditācija Gongu un sakrālo instrumentu skaņās – praktiskā daļa

 

2. oktobris “Pasaku terapija  - pasaka kā sevis izzināšanas veids” kopā ar Veru Adiņu.

2 nodarbības, programmā: 

*1.daļa Iepazīšanās ar lektori, autores pasakas lasījums. Dalībnieku iepazīšanās un prezentācija.  Lekcija par pasakām, to rašanās, transformācija, interpretācija un to daudzlīmeņa uztvere (zināmāko pasaku un pasaku varoņu analīze). Aktivitāte “Cilvēks - izjūtu brīnumzeme”, dalībnieki izkrāsos savu emociju pasauli, skaidrojums.

*2.daļa Pasaku terapija, metaforiskās domāšanas un iztēles attīstīšana,  pasakas sacerēšana terapijas un pašterapijas nolūkos,  pašu dalībnieku pasakas sacerēšana (darbs grupās). Kā piemērs - autores pasaka - lasījums. Aktivitāte “Metaforiskās kārtis”.

 

2. oktobris “Veselā miesā vesels gars” - elpošanas sistēmas attīstīšana un nostiprināšana kopā ar Edīti Štrauhu, programmā: Vienkārši vingrojumi elpošanas sistēmas un mugurkaula iesildīšanai. Indiešu elpošanas tehnika. Ķīniešu elpošanas tehnika. Elpas meditācija mierīgai sirdij.

 

3. oktobris Recepšu diena: Saknes un sēklas, padomi virtuvē. Nodarbība kopā ar zāļu sievu Līgu Reiteri.

td