Bibliotēkas Kultūra
Lauris Valters āra lasītavā

Ceturtdien, 16.maijā, plkst. 11.00 āra lasītavā Smiltenes Vecajā parkā viesojās talantīgais un aizrautīgais mākslinieks Lauris Valters.

Lauris Valters ir mūziķis, komponists, dziedātājs un dzejnieks. Lauris ļoti aktīvi darbojas Latvijas mūzikā – savulaik bijis grupas “Ēnas” solists un dziesmu autors, tomēr pēdējos desmit gadus muzicē kā solo mākslinieks, veiksmīgi piedalījies Latvijas Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā Supernova, darbojies radio. Lauris talantīgi sevi pieteicis arī dzejas žanrā un ir izdevis trīs dzejas krājumus. Viņš ir ceļā uz savu ceturto dzejoļu grāmatu.

Šodien, ceriņziedu un pieneņu ziedu smaržas apvītajā Smiltenē, Lauris iepriecināja apmeklētājus ar skaistām dziesmām un paša radīto dzeju. Izskanēja Laura rakstītie skaņdarbi un tādas Latvijā iemīļotas un zināmas dziesmas kā “Tikai tā” un “Es izjāju prūšu zemi”, kā arī dziesmas ar populāru dzejnieku, piemēram, Klāva Elsberga un Imanta Ziedoņa, radītiem tekstiem.

Mūziķis uzsvēra, ka varam būt pateicīgi, ka mums ir skaistas, mierīgas debesis virs galvas, ka viss zaļo un zied, kas radīja ikvienam apmeklētājam smaidu un vasarīgu noskaņojumu. Lauris iedrošināja ticēt saviem sapņiem, kas ieslēgti sirdī, un tiekties uz tiem!

Tikšanos ar Lauri Valteru Vecajā parkā apmeklēja 170 cilvēki, starp tiem bija daudz jauniešu no Smiltenes vidusskolas un Blomes pamatskolas, kā arī māmiņas ar mazuļiem un seniori.

Pēc pasākuma apmeklētāji fotografējās ar Lauri, lūdza autogrāfus, iegādājās dziesmu albumus un dzejas grāmatu “Sirds Silta Sajūta”. Pasākums ikvienam radīja pozitīvu noskaņu visai atlikušai dienai!

Laura Valtera dzejoļu krājums “Sirds Silta Sajūta” lasītājiem būs pieejams arī Smiltenes bibliotēkā.

Smiltenes bibliotēkas darbinieki pateicas apmeklētājiem un ikvienu gaida savās pagaidu mājā Dakteru ielā 27.