Kultūra

Grupa “bet bet” šogad atzīmē savu 30 gadu jubileju un tai par godu ir sagatavojusi savu labāko dziesmu programmu. Programmas repertuārā iekļautas tādas dziesmas kā “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Vakara vējā” un citas, laika pārbaudi izturējušas dziesmas.

Grupa gatavo arī pārsteigumus, jo pašlaik norit darbs pie jauna dziesmu albuma. Koncerta norises vietā varēs iegādāties arī šajā vasarā izdoto grupas 70 dziesmu nošu un dziesmu vārdu grāmatu, kā arī labākos grupas CD albumus un Guntara Rača dzejoļu grāmatas.

Grupa ‘bet bet” , tāpat kā daudzi pazīstami māklinieki ir noilgojušies satikt savu klausītāju!

Ierodoties uz pasākumu, personai (šobrīd attiecas arī uz bērniem un jauniešiem) būs jāuzrāda:

*ieejas biļete (bērniem līdz 6 gadu (ieskaitot) vecumam ieeja bez maksas);

*personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai Identifikācijas karte (vai eID)). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments;

*digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19, vīrusa pārslimošanas faktu vai laboratorisko analīžu rezultātus).

Pirms pasākuma lūgums pārliecināties par sava sertifikāta atbilstību koncertam vietnē www.Covid19sertifikats.lv

No 15. jūnija, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu, kultūras pasākumus var apmeklēt personas, kuras:

- ir vakcinējušās pret Covid-19;

- pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19;

- pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu, un tā rezultāts ir negatīvs (reģistrēts sertifikāts);

- pēdējo 6 stundu laikā ir veikušas Covid-19 ātro antigēna testu, un tā rezultāts ir negatīvs (reģistrēts sertifikāts).

Iepazīstieties ar pasākumu organizēšanas un apmeklēšanas nosacījumiem.

- Informācija par to, vai persona ir vakcinēta pret Covid-19, pēdējā pusgada laikā pārslimojusi Covid-19 vai ir veikta Covid-19 testēšana, tiek reģistrēta digitālajā Covid-19 sertifikātā. Tas pasākuma apmeklētājiem jāuzrāda pie ieejas, savukārt organizatoram – jāpārbauda vietnē www.Covid19sertifikats.lv, vai arī izmantojot speciālu viedtālruņu aplikāciju.

- Pasākumus kopā ar vecākiem varēs apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nebūs jāveic Covid-19 tests (bērni no 12 gadu vecuma var vakcinēties, tāpēc viņiem jābūt vakcinētiem, pārslimojušiem vai jāveic Covid-19 tests).

Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norises kritērijus, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Pasākums tiks filmēts un fotogrāfēts, pasākuma laikā iegūtie video un foto tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja

Gita Ozoliņa

Smiltenes novada KC mākslinieciskā vadītāja

a