Kultūra Sports
Gaujiena

No 2.līdz 6. jūlijam Gaujienā notika sporta nometne “Skrienam kopā!” bērniem un jauniešiem vecumā no 9 līdz 15 gadiem. Nometnēs piedalījās divdesmit dalībnieki. To organizēja biedrība “Vītolēni” ar  Smiltenes novada pašvaldības atbalstu.

Katra diena iesākās ar rīta vingrojumiem, dienas laikā notika vieglatlētikas nodarbības, nometnes dalībnieki spēlēja futbolu, volejbolu un mamanetu, kā arī papildināja zināšanas par veselīgu uzturu, apguva pirmās iemaņas orientēšanās sportā. Mācījās iziet orientēšanās labirintu un pārvarēt šķēršļus.

Nometnes laikā bērni devās ekskursijā pa Gaujienu, iepazīstot kultūrvēsturiskās vietas un skaistākos dabas objektus. Ar spēļu palīdzību iepazina viens otru un noskaidroja, no kurienes katrs ieradies. Sportiskās iemaņas un sagatavotība tika pārbaudītas un parādītas sporta nodarbībās. Veiklību un attapību parādīja nakts trasītē un stafetēs, bērni piedalījās “Gaujienas Taku skrējienā”, devās pārgājienā pa Gaujienas dabas taku. Citas savas prasmes parādīja talantu vakarā. Brīvajos brīžos spēlēja galda hokeju un futbolu, lielās galda spēles, kā arī gāja peldēties.

Paldies z/s “Mietaine” saimniecēm par garšīgo ēdināšanu, kas uzturēja un deva spēku un enerģiju sportiskajiem un aktīvajiem nometnes dalībniekiem!

Autors: Ilze Dāve, Gaujienas mūzikas un mākslas skolas direktore

Gaujiena